Neohodnoceno

Zavařenina z jahod s chilli 190g

Jahodová zavařenina s jemným nádechem pálivosti zahřeje nejen na duši.

Skladem (2 ks)
Kód: 467
105 Kč
Kategorie: Chilli a vše okolo
Hmotnost: 0.5 kg

Jahodová zavařenina je tradiční pochoutkou. Ve spojení s chilli papričkami je to náramný mls pro milovníky všeho pálivého. V kombinaci s chilli bhut jolokia se prolíná tradice s žhavou exotikou. Svojí krásně svěží červenou barvou nás vábí ochutnat. Každému, kdo miluje jahody se sbíhají sliny už jen při pohledu na skleničku, ve které je tato pochoutka dočasně „uvězněna“. Naše smysly se rozjedou na plné obrátky. A pak už nám nic nebrání si užít tento chuťový zážitek naplno.

Jahodová zavařenina s jemným nádechem pálivosti zahřeje nejen na duši. Ke snídani na čerstvé pečivo nás pěkně rozproudí. Dále je skvostná na palačinky, lívance, nejen k snídani. Můžeme z ní připravit výborný jahodový krém jemně pikantní chuti, tvaroh nebo přimíchat do jogurtu s ovesnými vločkami.  Dále můžeme promazávat různé piškoty, korpusy, sušenky. Jahodový džem je základní surovinou pro milovníky koktejlů jak mléčných, mandlových, rýžových. Z jahodové zavařeniny s chilli namícháte skvělou limonádu. Kdo má rád sýry typu Chévre může použít jahodoládu, která zvýrazní jejich jemnou chuť. Tuto zavařeninu miluji se šlehačkou, dobrota náramná. Jemná pikantnost oživí chuť a dá tomu jinou dimenzi.

Chévre se označují sýry z kozího mléka čistého nebo smíchaného s mlékem kravským.

Ručně a šetrně vyráběná jahodová zavařenina s chilli v Čechách, je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO.

Složení

Jahody min. 63%, řepný cukr max. 36%, citrusový pektin, chilli bhut jolokia cca 0,1%, kyselina: kyselina citronová.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: