Bobby's Schiedam Dry Gin 42% 0,7l + Bohemsca tonik jalovec & citron 200ml

Neohodnoceno

Výhodné balení Bobby's Schiedam Dry Gin 42% 0,7l a 4 kouskù èeského toniku Bohemsca, který byl vyladìn ve spolupráci se zkušenými barmany a ambasadory.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 4771
985 Kč –6 % 929 Kč
Bobby's Schiedam Dry Gin 42% 0,7l + Bohemsca tonik jalovec & citron 200ml
Neohodnoceno
boobys4x bohemsca tonik
Tip
985 Kč –6 %

Bobby's Schiedam Dry Gin 42% 0,7l

Jacobus Alfons, mezi pøáteli známý jako Bobby, se narodil v Naku v Ambonu v Indonésii, ale emigroval do Nizozemí. Bobby miloval tradièní nizozemský jenever, ale chybìly mu chutì domova, a zaèal v nìm louhovat své oblíbené indonéské bylinky a koøení. Nevìdomky tak vytváøel svùj vlastní gin – a také pokládal základy pro budoucí vznik Bobby’s Gin. Dnes Bobby’s pøedstavuje unikátní spojení indonéského koøení a tradièních rostlinných výtažkù - unikátní spojení východu a západu.

Bobby’s Schiedam Dry Gin své jméno dostal po Jacobusi Alfonsovi, kterému ale kamarádi neøekli jinak než Bob nebo Bobby. Právì jeho recept byl inspirací pøi vzniku Bobby's. Vytvoøit z Bobby’s jemný a vyvážený destilovaný gin trvalo skoro dva roky.

Každý z osmi rùzných rostlinných výtažkù je destilován samostatnì. Žádná aditiva, cukry a extrakty – pouze èistá chu. To je Bobbyho nový pohled na nestárnoucí klasiku, spojující v sobì východ se západem.

Bobby’s pøedstavuje unikátní spojení indonéského koøení a tradièních rostlinných výtažkù. Koøenìnou a aromatickou vùni následuje výbuch èerstvých citrusù a bylinek s jemným nádechem pepøe pøi prvním doušku.

Východ: Tradièní indonéské rostliny a koøení dávají Bobby’s Ginu jeho unikátní chuový profil. Pøi výrobì Bobby’s jsou používány výhradnì pøírodní ingredience, díky kterým získává svou charakteristickou vùni a koøenìnost.

Západ: Jako ‘Schiedam Dry Gin’ je Bobby’s oznaèován díky výtažkùm z jalovce, fenyklu a šípku, které také vytváøí rovnováhu mezi východem a západem.

Bobby’s je destilován v lihovaru Herman Jansen v Schiedamu, a to z jednoho prostého dùvodu – kvùli sdílenému odhodlání vytváøet ten nejlepší produkt nejvyšší kvality. Herman Jansen je rodinná palírna v rodišti jeneveru – v Schiedamu v Nizozemí. Lihoviny produkuje už od roku 1777, a je tak jedním z nejstarších lihovarù v Nizozemí. Již více než sedm generací zasvìtilo své životy budování rodinného podnikání založeného na upøímnosti a kvalitì.

 

Bohemsca tonik jalovec & citron 200ml

Sycená limonáda s pøíchutí toniku, jalovce a citronu.

Tento ryze èeský tonik obsahuje originální kombinaci citronové štávy, pøírodního chininu a extraktu z jalovce a zázvoru. Byl vyladìn ve spolupráci se zkušenými èeskými barmany a ambasadory. Pro svou vytøíbenou chu jej pro pøípravu koktejlù doporuèuje Becherovka a Beefeater.

 

Obsah balení

  1. Bobby's Schiedam Dry Gin 42% 0,7l - 1ks
  2. Bohemsca tonik jalovec & citron 200ml - 4ks

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Giny
Hmotnost: 3.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení